Canon 600D + Lens 55-250mm + 18-55mm+Battery Gri..

Shitet nga: Fatlum Ramadani 15 Tet 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   950 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Canon EOS 600D i njohur ne Amerike edhe si T3I , ne kete pakete jane te perfshire edhe:

Canon 600D
Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
Battery Grip i cili pranon 2 bateria LPE8 dhe 4 AAA
3 Filter Set (UV, CPL, FLD)
3 ND Filter Set (ND2 ND4 ND8) jon perfect per ata te cilet jane te interesuar te bojne foto me Long Exposure.
3 Battery LPE8
SD Card 8GB
Qanta origjinale nga Canon-i siq mund ta shihni ne foto si dhe te gjitha paisjet tjera ( mbushesin e baterive , Manualet e perdorimit , CD-jat ...etj ).

Paisjet jane super te ruajtura , pa asnje grrithe siq mund ta shihni ne foto. PEr te gjithe ata qe jane te interesuar per info me te hollesishme mund te me kontaktojne ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim