Canon EOS dhe Praktica luxmedia 4008

Shitet nga: Alban Horuni 09 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes dy aparata profesional ne gjendje te rregullt , aparati Canon nuk e ka adapterin mbushes ndersa Praktica disponon te gjitha paisjet e nevojshme , jane ne gjendje shum te mire ashtu siq shihen ne foto , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefoni 045 402 933 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim