Canon d1100

Shitet nga: arlind 10 Pri 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet canoni d1100 me 2 objektiva njani 18 55 dhe tjetri 100 300 siq shihet edhe n foto canon eka edhe qaten e e vet edhe të gjidha qe ju dohen ni apratit profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim