FOTOAPARAT NIKON D3100 14,2MP OBJEKTIV 18x70

Shitet nga: Fadil bajraktari 19 Gsh 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Fotoaparatin Digital Nikon ne gjendje te rregullt i posaqshem per Ahengje dhe Dasma Profidigiaparat qe mund ta persorin edhe fillestaret por qe kuptokn pak ne mjetet digitale pask qe ky posedon shume mundesi te cilat natyrisht qe ai qe e perdor ti zotesoj..
Per me shume mund te bindeni edhe vet dhe ta provoni nese nun hezitoni per ta pravuar..
VËREJTJE!!! KURRFARE NDRRIMESH !!! !!! !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim