Flash Blica STUDIO 3 X 180W Canon Nukon , TE REJA

Shitet nga: SHQIP SHOP 08 Krr 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
3X180 W DHE TE TJERA ME POROSI

NDRIQIM PROFESIONAL PER STUDIO FLASH,FOROGRAFIMI DHE VIDEO - TE REJA TE IMPORTUARA NGA BRITANIA E MADHE , PRODUKT ANGLEZ ME CILESI TE LARTË , NË PAKO-QANTE PERFSHIHEN TE GJITHA PAISJET SIC SHIHEN NE FOTOGRAFI

3 LLAMPA NGA 180 W
3 STENDA-KËMB NGA 200 CM
2 SOFTBOXA KUTIA 70 X 50 CM
2 QADRA NGA 84 CM E BARDH /E ZEZE
1 FILER ANSOR PER DRITE
4 FILTERA ME NGJYRË
1 REMOTE
1 FLASH TRIGER
1 QANTË-KOFER 74 CM
DHE PAISJE TJERA ELEKTRIKE KABLLO DHE KOKA KONVERTUESE

PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
VIBER +377 45 613 993

OSE FACEBOOK ------- SHQIP SHOP -------

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim