HTC dhe nje aparat digjital canon

Shitet nga: selajdin 19 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
ndrrjo HTC edhe nje aparat digital me nje samsung galaxy s3 kush eshte i interesum let lajmrohet dyjat ijap edhe aparatin edhe HTC per samsung s3 jan ne gjendje shume te mire telefoni ka kamer 8.0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim