Kamera Profesionale Panasonic HD me kartela dhe ..

Shitet nga: burim 09 Krr 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes kameren profesionale panasonik gjiron me kualitet HD.
Kamera eshte me kartela p2 dhe posedon nje kartele 4 GB po ashtu
kamera xhiron edhe me kaset kamera ështe profesionale
Kamera vjen me 2 bateria mbushesin dhe qanten
info viber: +377 44 680-450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim