Lens per Foto-Video 360 shkall

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Danek 13 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Kompanija Danek ofron shum gjera te mira e njera prej tyre eshte edhe kjo lens e ashtuqujtura
'' GoPano Plus '' - With Photo Warp And Video warp .
klikoni ne ket link me poshte dhe shifne se cfar pune eshte ber me keto lense .
http://sky.easypano.com/user/135848/

GoPano Plus eshte ne gjendje te fotografon 360 shkall .shiqoni fotot
Per me shum detaje rreth keti produkti ju lutem te vizitoni ne dyqanin ton ku ju presin edhe shum e shum surpriza tjera ne aspert te fotografis profesionale.
Ju mund te vizitoni web faqen direkte te kesaj kompanije qe i prodhon keto lense shum efikase per fotografi panorama po ashtu per sherbime te ekipeve VR.

www.GoPano.com
http://vimeo.com/14641118

Cmimet jan si ne vijim.

GoPano Plus - PhotoWarp
GoPano Plus - VideoWarp Director and PhotoWarp


Me respekt
DANEK
Mob: +37744286799
info@Danek-ks.com
http://www.danek-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim