Nikon Coolpix L320 16.1MP

Shitet nga: Arben 23 Mar 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Nikon Coolpix L320 16.1MP Digital Camera with 26x Optical Zoom - BLACK 4.0-104mm , 1:3.1-5.9
720p HD movie recording

është blerë në londër , dhe është tepër i rujtur nuk ka as një effect as një grithje ,, shum i rujtur ....
mund të na shkruani edhe ne viber me këtë nr : +38649368623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim