Nikon Coolpix L810 i ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Albin 07 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon Coolpix L810 i ardhur nga Gjermania,ne gjendje perfekte, shum pak i perdorur.
Ben Foto dhe Video,Fotot i ben shum te mira me kualitet te lart poashtu edhe Videot me (720 p HD),Mete mund te beni foto 3D,portret,nature e shum te tjera...
Me te vjen:Qanta,2 Adaptera,Kablla,CD per Montazh,Libri Tregues etj.

Qmimi i fundit esht 200 i padiskutueshem.
Per me shume mund te kontaktoni ne Nr:
044 418 543 edhe viber: +37744418543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim