SET Flash Blica Studio FOTOSHOOTING etj TE REA

Shitet nga: SHQIP SHOP Dje 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
NDRIQIM PROFESIONAL PER FOTOSHOOTING DHE STUDIO - TE REJA TE IMPORTUARA NGA BRITANIA E MADHE , PRODUKT ANGLEZ ME CILESI TE LARTE , CKA PERMBAN OFERTA ?

2 BLICA NGA 5400K
2 STENDA-KËMB NGA 200 CM
2 SOFTBOXA KUTIA 60 X 60 CM KOMPLET ME MBAJTESE DHE DIFUZER
1 REMOTE ME DISPLAY DERI NE 100 METRA

SI DHE PAISJE TJERA SIC DUKEN NE FOTO

PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
VIBER +377 45 613 993

OSE FACEBOOK ------- SHQIP SHOP -------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim