SET STUDIO Flash Blica FOTOSHOOTING 2 X 5400K

Shitet nga: Gramoz Dje 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

379 EUR   509,99 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
JU LUTEM SHIKONI DETAJET E PAKOS ME POSHTE

NDRIQIM PROFESIONAL PER STUDIO FLASH,FOROGRAFIMI DHE VIDEO - TE REJA TE IMPORTUARA NGA BRITANIA E MADHE , PRODUKT ANGLEZ ME CILESI TE LARTE ,SIC SHIHEN NE FOTOGRAFI DHE RJERA

PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
VIBER +377 45 613 993

OSE FACEBOOK ------- SHQIP SHOP ------

tag ` canon 5d nikon d810 canon lens 50mm canon lens 85mm nikon lens nikonsb kamera kamer fotoaparat tv hdd flash drive canon flash softbox blic wireles trigger
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim