SIGMA 400mm

Shitet nga: Flamur Ilazi 29 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
SIGMA 40mm , shum pak i perdorur dhe i ruajtur mir .. gjithashtu ka dhe qanten me veti ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim