SJ CAM `Go Pro FULL HD 12.MP EKRAN 2.0

Shitet nga: SHQIP SHOP 20 Tet 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24h NE DER TË SHPISE .
PAGESA E MALLIT BEHET PASI QE PRANONI PAKON

SJ CAM SJ 4000 FULL HD 1080P - 12 MEGAPIXEL ME EKRAN 2.0 INCH ``BLACK EDITION`` +WIFI . ME KUALITET TE LARTË TË VIDEOS DHE FOTOGRAFISE - KAMERA VJEN ME DISA
PAISJE SHTESE SIC SHIHEN NE FOTO`N E 4`t KAMERËN MUND TA POROSISNI DUKE KONTAKTUAR EDHE NE VIBER +.7745 613 993

KAMERA VJEN ME SHUME PAISJE PERCJEELLSE SI DHE 2 BATERIA ORIGJINALE

TAGG l gopro go pro GoPro Go Pro gopro go pro GoPro Go Pro iphone Samsung lg sony kamera htc audio video kamera kamera hd gopro hero 4 hero 3

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

tagg go pro gopro hero GoPro 4 Go Pro + GoPro5 Gi Pro aksesor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim