Shes Kamern

Shitet nga: Shpresim 02 Pri 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Kamera e sa po ardhur nga gjermania panasonic posedon adopter dy bateri mikrofon degjuse dhe kuferin e saj .nuk mirrem vesh ne kto per ma shum muni me pa edhe vet n foto ose live ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim