Shes komplet studio per fotografi dhe video klipe

Shitet nga: miridon 07 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Canon Eos 600D Body
Canon EFS 18-200MM IS 18-200
Canon EF 50MM F/1.8II
Canon Batery LP-E8
Aputure Led Video Light Al-H160
Aputure Clapperboard for Movie Ap -O5T
Nissin DI466 Canon
Visico UV Filter Black Ring 72mm
Phottiix Bg 600D
Tripod Libec TH-650HD
Aputure Digital Video Monitor VS1
Aputure Blazzeo Reflector 110cm
Aputure V-Remote Vr1
Visco Ve 300 Plus soft box kit X2
etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim