Sony DSC-H300 20.1 MEGAPIXEL

Shitet nga: Faton 05 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparat professional sony dsc-h300 me 20.1 megapixel camera dhe 35x zoom dhe me shume opsione , eshte ne gjendje te rregullt vjen me paket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim