Sony DSC-WX9 Exmor R 5X zoom me fotografi 3D

Shitet nga: Uliks 25 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   199 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin sony 16.2 Megapixel ne gjendje te rregullt i punon gjithqka ka micro HDMI dhe karten SD me 2 GB fotrolla me karte gratis gjithashtu ben edhe foto tredimensionale 3D.Ka efekte te fotografise si:movie mode 1080P HD dhe 720P HD,Superior auto,Program auto,Scene selection,Background defocus,Intelligent auto,Panorama mode etj.

Per me mush duhet me mush me mbushes univerzal qysh e kom mush une mbushsi kushton rreth 1euro sepse nuk ka pas adapter kur e kom ble

Mesazh Viber:+377-45-226-254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim