Apple Remote i ri pa perdor - U SHIT FLM

Shitet nga: Besi Th 27 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   19 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Apple Remote, gjenerata e fundit nga Apple. i Ri.
Punon me te gjith paisjet Apple qe e kane funksionin per teledirigjues apo remote control si
MacBook Pro
MacBook Air
MacMini
iMac
Apple TV 2 dhe 3
Mac Pro
etj.

SHKRUANI SMS NE 049780023 APO VIBER +38649780023 NESE NUK PERGJIGJEM THIRRJEVE SEPSE MUND TE JEM NE PUNE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim