Mbajtse per TV

Shitet nga: izet 12 Jan 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Vendosen ne mur dhe mundesh te vendosesh TV ne Mbajtse , kemi dhe me shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim