Western Digital WD TV Live HD FLM U SHIT

Shitet nga: BUB LLC 10 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Western Digital WD TV Live Network-ready HD Media Player.
Paisje e cila lidhet me TV dhe mundeson shiqim te videove, muzika, filma, foto nga interneti si YouTube, Facebook etj. Gjithashtu ka dy porte USB qe mund te fusni USB qip me foto muzik video dhe permbajtjet e USB-se direkt ti shikoni ne TV Full HD 1080p. Me internet lidhet permes kabllos Ethernet per YouTube, Facebook etj. Ka digitron (remote) per manovrim te lehte.

Kjo paisje ne amerik me ble kushton rreth 150 USD (shif linkun)

http://www.amazon.com/gp/product/B003MVZ60I?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=A3K926LJFZTUNB


Ju lutem shkruani viber +38649780023 ose SMS ne 049780023 nese nuk u pergjigjem thirrjeve sepse mund te jem ne pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim