BLIC TTL AUTOMATIK per CANON, Nikon etj, - I RI

Shitet nga: Gramoz Dje 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
BLIC TTL për CANON NIKON - I RI - NEW
TTL FLASH AUTOMATIK ZOOM YONGNUO 565 EX II ME 5 PINA FOKUSIMI ``ME SENZOR PER NATËN `` i pershtatshem per canon dhe Nikon me shpejtesi te larte 1/2000 mund te perdoret ne TTL , M-manual , MULTI FUNKSION për me shumë kontaktoni në VIBER +377 45 613 993

TTL = BLIC AUTOMATIKZOOM

tagg ; canon nikon sony pentax samsung lg hdd usb studio kamer kamera led flash blic lens objektiv sandisk etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim