Go Pro PAKO 12 PJESË PAISJE PROFESIONALE GoPro

Shitet nga: SHQIP SHOP 01 Qer 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
GO PRO PAKO 12 PJESE - E RE - NEW -
E PERSHTATSHME PER TE GJITHA MODELET E GO PROS SI DHE SJ CAM - KAMERAVE SPORTIVE NE PAKO PERFSHIHEN MONOPODI 110 CM , QANTA-KOFERI I FORTË-REZISTENT , PJESA PER GJOKS , KOKE-KRYE , VAKUMI PER GJAM - KERR VETURE , STICKER NGITSA 4 COPA , MINI TRIPOD , PJESA MOS ME SHARRU NË UJË EDHE TE TJERA SIC SHIHEN NE FOTO, PËR ME SHUMË KONTAKTONI NË VIBER +37745 613 993
SASIA E LIMITUAR ! POROSIT NË NUMRIN E CEKUR ME LARTETAGG ' SMART WATCH APPLE SONY. IPHONE TABLET PC GOPRO GoPro Go Pro iphone iphone4 iphone4s iphone 5 iphone5s iphone 6 iphone 6s
Samsung Samsung s2 Samsung s3 Samsung s4 Samsung s5 Samsung s6 Samsung GALAXY Canon 5d Canon 7d Canom 6d canon 70d .NIKON . SONY LG HTC GILF AUDI ...gooro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim