Phantom fc 40

Shitet nga: phantom fc40 14 Sht 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
shes phantom i ardhur nga londra ne gjendje te shkelqyer me 2 bateri njera e pa perdorur ne kese po ashtu ka rezervat fruzat per informata me kontaktoni specifikat e saj mun te hyni ne youtube dhe ta shikoni ndrrim sbej flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim