Resiveri me anten te thjesht full hd 1080hp

Shitet nga: Gent 26 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Shitet resiveri me anten te thjesht full hd 1080 hp me usb dhe hdmi mund ti shikoni 48 programe pa pages full hd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim