Kamerman - Xhirime-Foto Professional etj...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Studio Toshiba Ferizaj 10 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD Fejesa, Dasma, Kanagjeqe, Syneti si dhe tubime e ahengje te ndryshme.

VIBER : +37744128090


- Kamera te markes SONY ne kualitet FULL-HD.
- Fotografi me aparat nga marka Nikon.
- Montazh profesional ne Video dhe Fotografi
- Print foto

Që rastet tuaja te veqanta të mbeten të paharruara !! . Nje foto vlen sa 1000 fjale.

Si dhe shume e shume sherbime te tjera. Thjesht, thirrni ne numrat tone te telefonit dhe ne ju informojme me gjeresisht per punen dhe sherbimet tona.


Për të rezervuar ekipin tonë për xhirimin e dasmës , Ahengut tuaj, ju lutem na kontaktoni në numrat e telefonit . Duke patur parasysh sezonin e ngarkuar veror dhe me qëllim të sigurimit të datës më të përshtatshme, ju sugjerojmë që rezervimet t’i bëni që tani.

me Qmime shum te Lira .

.
Kemi paisje Profesionale per bartjen e Kasetave VHS ne DVD etj....

Per me shum Info kontakto tel.044-128-090

044-941-430 .
.
si dhe emaili- toshiba_b@hotmail.com

http://www.youtube.com/user/StudioToshiba/featured


https://www.facebook.com/pages/Studio-Toshiba-Ferizaj/264415747093716?ref=hl

https://www.facebook.com/studiotoshiba


TAGS: dasma darsma xhirim xhirime gjirim gjirime fullhd full-hd fatlum hajredinaj fatlumhajredinaj kamera kamer profesional profesionale canon nikon sony hd full kamerman kameraman gjirus xhirus inqizime fotografi photography fotograf lumi studio creativeprostudio creativpro creativ satelit basbin bassbin basskabin kabin baskabin mikset mixet mix nokia iphona iphone iphon shatora shator karrika karrik ,https://www.facebook.com/studiotoshiba
studio toshiba ferizaj.
Nikon,canon,sony,philips,lg,neo,
vv


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim