RESIVERI

Shitet nga: skender bejta 21 Mar 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
SHITET RESIVERI ,CILIM POSEDON POZICIONERIN (MOTORIN)NÊVEHTE ,RESIVERI ÊSHTÊ DIGITAL DHE POSEDON DY LEXUES TÊKARTELAVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim