TV 19 inch plazma

Shitet nga: Naim 18 Jan 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TV ITO NE GJENDJE TE RREGULLT PUNONE SHUME MIRE ESHTE I ARDHUR NGA GJERMANIA
MUNDNI TA PRDORNI EDHE SI TV EDHE SI MONITOR PER PC QMIMI ESHTE SHUM I VOLITSHM EDHE PER DHOME GJUMI ESHTE I PERSHTATSHEM

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim