TV LG 42"18 muaj i perdorur

Shitet nga: LG 07 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV LG 42"
Ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim