TV LOEWE

Shitet nga: haki 03 Pri 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHITET TV LOEWE 70 CM ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLET PUNON SHUME MIRE SHITET ME KOMOD OSE PA TE .QMIMI SIPAS MAREVESHJES .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim