TV me qmim te volitshem

Shitet nga: Fitim 10 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizionin Toshiba 100. Hz dimenzioni i ekranit 107 cm ne gjendje te rregullt. Me qmim te volitshem . Viber+ 37744226910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim