Televizor JVC . DVD Me USB . dhe Monitor Per Sh..

Shitet nga: Naim 10 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizor JVC , DVD ME USB DHE Monitor Per Shtepiz
.
Shiten Të Gjitha Komplet Me Qmim - 70 Euro
.
Të Gjitha Jan Në Gjengje Të Rregullt .

Numri i Telefonit 044 690 496
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim