2 Televizore

Shitet nga: jeton 27 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitel 2 televizoret ne gjendje shum te rregullt na 50ero
per me shum info 044865973 045522896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim