Apple TV 3 U SHIT FLM

Shitet nga: Besi Th 03 Tet 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR   89 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Apple TV 3 (gjenerata e 3) e perdorur 2 muaj, eshte blere direkt ne Apple Amerike. Ka opcionet:
-Muzik, video, lojra dhe aplikacionet nga iPhone, iPod, Mac, iPad direkt ne TV permes AirPlay.
-Ka WIFI, Bluetooth.
-YouTube
Ne TV e juaj lidhet me HDMI dhe SPDIF per shikim te filmave apo ndegjim te muzikes nga paisjet Apple apo Windows PC.
-Nese e keni te instaluar PopCorn Times ne PC apo Mac, mund ti shifni te gjithe filmat ma te ri direkt ne TV tuaj permes AppleTV.
FULL HD 1080P
Kush e din qka eshte e din qka blen :)
Qmimi fiks.
Nese nuk pergjigjem ne thirrje shkruni sms ne +38649780023 apo viber sepse mund te jem ne pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim