Dy Televizora Philips & Grundig

Shitet nga: Beni 24 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR   99 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten dy televizora jane ne gjendje te rregullt per me shume informata mund te me kontaktoni permes imellit ose tel:044351835 nga ora 09:00 deri 23:00 ju flm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim