FULL HD Resiver per programe tokesore pa pagese

Shitet nga: Naimi 24 Nën 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
FULL HD Resiver per programe tokesore
High Definition resiver me USB per inqizim. Me kete resiver mund te shiqohen programet digjitale toksore. Pra, nuk ka nevoje te paguhet ekstra per keto programe. Mundeson te lidhet me te gjithe televizoret si TV me ekran (gerb), LCD dhe Pllazma. Ka daljet HDMI, Skart, Dolby Digital dhe RF - Anten.
Mund te shiqohen programet digjitale te RTV 21 RRETH 35 programe etj digjitale si dhe digjitale HD.
Poashtu posedon USB portin qe te inqizohen programet, serijat, filmat, futball etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim