GRUNDIG 55 LED TV SMART + 3D - 55 CLE 9376 BL

Shitet nga: Swiss Tech 26 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 55INCH (140cm) SMART (me internet, OSE Wi-Fi, Dhe LAN), TV ESHTE I RI DHE I PAKETUAR ,KA 2 VITE GARANCION, ESHTE I INPORTUAR NGA ZVICRA.
TE DHENAT E TV-S DO TI CEKI ME POSHTE, CMIMET ME TE MIRA NE TREG, PER CMIM DHE CDO INFORMACION TJETER NA KONTAKTONI NE 045 633 955 dhe 045/525/517 --OSE NE E-MAIL.


TE DHENAT E TV:

GRUNDIG 55 CLE 9376 BL

Kemi 3 ngjyra: Bardh, Zi , Hiri

Madhesia e ekranit: 55 "/ 140cm
• SMART inter@ctive TV me qasje në shërbimet online
• AppStore ( per shkarkimin e applikacioneve)
• Resolution: 1920x1080
• Panel: LED (Edge-lit)
• Refresh Rate: 400Hz (interpolation)
• Koha Reagimit: 6.5ms
• 3D: 2D-3D converter
• Tuner: 1x DVB-C/-T/-S/-S2-Tuner (MPEG-4 AVC)
• Lidhjet:
• 4x HDMI,
• 1x SCART
• 2x USB 2.0
• LAN, WLAN (te integruar -- Mundeni te kyqeni ne WebBrowser ,Skype,,Facebook, YouTube, te shiqoni Filma Online etj
* Kamera Opsionale
• 1x CI + slot
• 6X SYZA 3D
• Afikasiteti i energjisë: A
• USB Recording ( Keni mundesi te ruani atomatikisht ne USB filmin te cilin deshironi ta shiqoni me vone)
• Leximi i USB me përmbajtje 3D
• SRS - TruSurround HD sound system
• Mund te komandohet nga IPHONE, IPAD, IPOD si dhe nga ANDROID
• KA RECEIVERIN E VET TE INTEGRUAR FullHD (DigiLink)
• Picture Perfect Rate (PPR)
• 2 VITE GARANCION


Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
045 525 517
E-mail: swiss-tech@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim