GRUNDIG 40" SMART TV (ME INTERNET)

Shitet nga: Swiss Tech 26 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 40INCH (102cm) SMART (me internet, OSE Wi-Fi, Dhe LAN), TV ESHTE I RI, KA 2 VITE GARANCION, ESHTE I INPORTUAR NGA ZVICRA.
TE DHENAT E TV-S DO TI CEKI ME POSHTE, CMIMET ME TE MIRA NE TREG, PER CMIM DHE CDO INFORMACION TJETER NA KONTAKTONI NE 045 633 955 dhe 045/525/517 -- OSE NE E-MAIL.

SASIA E LIMITUAR


TE DHENAT E TV:

BOSTON 40 CLE 8326 BL

KETE MODEL TE TV NUK MUND TA GJENI ASKUND NE KOSOVE, PERPOS TEK NE.
TV ESHTE MODEL 2014 I CILI ENDE NUK KA ARRITUR NE KS.

Shiqone linkun: http://www.testberichte.de/p/grundig-tests/40-cle-8326-bl-testbericht.html


LED TV 40'' - 102 cm
** Wi-Fi ( Wireless te integruar dhe LAN Porte) - Certifikuar nga DLNA
-- Mund te shiqoni Filma Online, YouTube, FaceBook, SportOnline etj
-- Mund te komandohet nga IPHONE, IPAD, IPOD si dhe nga ANDROID
-- FULL-HD
** PIXELA: 1920 x 1080
** REZOLUCION FOTOGRAFIE: 200 Hz
** RECORDING via USB: (Mundeni te ruani filmin cilin deshironi ta shiqoni me vone)
** 3X USB PORT 2.0 (Leximi i USB me përmbajtje 3D)
** 4X HDMI PORT
** KA RECEIVERIN E VET TE INTEGRUAR HD (DigiLink)
** EFIKASITETIN E ENERGJISE KLASA ( A )
** Picture Perfect Rate (PPR)
** CI Slot Plus Për HDTV Programmeve te koduara
** Te Integruar DVB-T Tuner Për Të Marrë Sinjale nga HDTV
** LED-Backlight
** DVB-T
** DVB-S
** DVB-S2
** DVB-C
** HDTV
** AUDIO: SRS TruSurround HD sound system
** 2 VITE GARANCION


Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
045 525 517
E-mail: swiss-tech@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim