GRUNDIG LED TV 32"

Shitet nga: Swiss Tech 26 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 32INCH (80cm) TV ESHTE I RI, KA 2 VITE GARANCION, ESHTE I INPORTUAR NGA ZVICRA.
TE DHENAT E TV-S DO TI CEKI ME POSHTE, CMIMET ME TE MIRA NE TREG, PER CMIM DHE CDO INFORMACION TJETER NA KONTAKTONI NE 045 633 955 dhe ne 045/525/517 -- OSE NE E-MAIL.


TE DHENAT E TV:

32 VLE 8304 BF

Shiqone linkun: http://www.euronics.de/produkt/32Zoll-81-cm/Grundig-32-VLE-4304-BF-80-cm-32Zoll-LCD-TV-mit-LED-Technik-hochglanz-schwarz


Madhesia e ekranit: 32"/ 80cm
• Resolution: 1920x1080
• Panel: LED (Edge-lit)
• Refresh Rate: 100 Hz (interpolation)
• Tuner: 1x DVB-C/-T/-S/-S2-Tuner (MPEG-4 AVC)
• Lidhjet:
• 3x HDMI,
• 1x SCART
• 2x USB 2.0
• 1x CI + slot
• Afikasiteti i energjisë: A (55W tipike)
• USB Recording ( Keni mundesi te ruani atomatikisht ne USB filmin te cilin deshironi ta shiqoni me vone)
• Leximi i USB me përmbajtje 3D
• SRS - TruSurround HD sound system
• KA RECEIVERIN E VET TE INTEGRUAR FullHD (DigiLink)
• Picture Perfect Rate (PPR)
• 2 VITE GARANCIONSwiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
045 525 517
E-mail: swiss-tech@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim