GRUNDIG LED TV 40" FULL-HD

Shitet nga: Swiss Tech 23 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 40INCH (102cm) Full-HD TV ESHTE I RI, KA 2 VITE GARANCION, ESHTE I INPORTUAR NGA ZVICRA.
TE DHENAT E TV-S DO TI CEKI ME POSHTE, CMIMET ME TE MIRA NE TREG, PER CMIM DHE CDO INFORMACION TJETER NA KONTAKTONI NE 045 633 955045/525/517 --OSE NE E-MAIL.

TE DHENAT E TV:

40 VLE 4149 C

LED TV 40'' - 102 cm

** MBESHTETJA
-- FULL-HD
** PIXELA: 1920 x 1080
** REZOLUCION FOTOGRAFIE: 100 Hz
** RECORDING via USB: (Mundeni te ruani filmin cilin deshironi ta shiqoni me vone)
** 2X USB PORT 2.0 (Leximi i USB me përmbajtje 3D)
** 4X HDMI PORT
** EFIKASITETIN E ENERGJISE KLASA ( A )
** Picture Perfect Rate (PPR)
** CI Slot Plus Për HDTV Programmeve te koduara
** Te Integruar DVB-T Tuner Për Të Marrë Sinjale nga HDTV
** LED-Backlight
** DVB-T
** DVB-S
** DVB-S2
** DVB-C
** HDTV
** AUDIO: SRS TruSurround HD sound system

Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
045 525 517
E-mail: swiss-tech@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim