GRUNDIG LED TV 40" FULL-HD

Shitet nga: Swiss Tech 26 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 40INCH (102cm) Full-HD, TV ESHTE I RI, KA 2 VITE GARANCION, ESHTE I INPORTUAR NGA ZVICRA.
TE DHENAT E TV-S DO TI CEKI ME POSHTE, CMIMET ME TE MIRA NE TREG, PER CMIM DHE CDO INFORMACION TJETER NA KONTAKTONI NE 045 633 955 dhe 045 525 517 OSE NE E-MAIL.TE DHENAT E TV:

40 VLE 5421 BHDiagonale: 40 "/ 102 cm
Teknologji LED backlight
Rezolucion i plotë HD 1920x1080
DVB-T tuner për marrjen e përmbajtje HD
3 x porte HDMI DigiLink
CI + slot për marrjen HDTV përmbajtje të koduar
USB Regjistrimi


Picture: format Wide-ekran
Response Frekuenca: 200 Hz (RPP)
Ugao Shiko Angle: 178/178
Mods: përdorues, Gjallë, Natyrore, film, sportive
Formate Ana: Auto (WSS), 4:3 / 16:9 / 14:9 / Letterbox / Subtitle / panorama
Ashpërsia Kontrollit
Priključci: Euro-AV Socket AV1, S-Video, Kamera-AV, input YUV / progresive, input PC, PC dhe HDMI Audio
HD gati Përfshirë HDCP
Interface Përbashkët
kufje
Digital Audio Out optike (SPDIF)
USB snimanje, Divx HD +
Vuk: Mono / Stereo / NICAM Stereo AV, SRS TruSurround HD, Dolby Digital, Subwoofer, barazimin (5)
Mods: kinema, muzikë, sport, fjalim, përdoruesi
Fuqia: 2 x 10/20 W nominal / pastërtia (D / L)
Mogućnosti: Shërbimi mod, mod lojë, hotel mod
Konsumi i energjisë: I: 88 W
Koha e pritjes: 0.5 W
Përmasat: 96,9 x 61,8 x 4,3 cm / 96.9 x 67.0 x 22.4 inç me një stalkom
peshon 20 kg

Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
045 525 517
E-mail: swiss-tech@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim