GRUNDIG SM@RT TV 3D (ME INTERNET ) 47'' (119 CM)

Shitet nga: Swiss Tech 26 Nën 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 47INCH (119cm) SMART + 3D (me internet, Me wireles te integruar Dhe 3D), TV ESHTE I RI, KA 2 VITE GARANCION, ESHTE I INPORTUAR NGA ZVICRA.
TE DHENAT E TV-S DO TI CEKI ME POSHTE, CMIMET ME TE MIRA NE TREG, PER CMIM DHE CDO INFORMACION TJETER NA KONTAKTONI NE 045 525 517 OSE NE E-MAIL.


TE DHENAT E TV:

47 VLE 9270 BL


LED TV 47'' - 119 cm
** ( Ka Wireless Te integruar Dhe LAN Porte) - Certifikuar nga DLNA
-- Mund te shiqoni Filma Online, YouTube, FaceBook, SportOnline etj
-- Mund te komandohet nga IPHONE, IPAD, IPOD si dhe nga ANDROID
** MBESHTETJA: 3D
-- FULL-HD
** PIXELA: 1920 x 1080
** REZOLUCION FOTOGRAFIE: 200 Hz kemi Tv edhe me 400HZ
** 6X SYZA 3D
** RECORDING via USB: (Mundeni te ruani filmin cilin deshironi ta shiqoni me vone)
** 3X USB PORT 2.0 (Leximi i USB me përmbajtje 3D)
** 4X HDMI PORT
** KA RECEIVERIN E VET TE INTEGRUAR HD (DigiLink)
** EFIKASITETIN E ENERGJISE KLASA ( A )
** Picture Perfect Rate (PPR)
** CI Slot Plus Për HDTV Programmeve te koduara
** Te Integruar DVB-T Tuner Për Të Marrë Sinjale nga HDTV
** LED-Backlight
** DVB-T
** DVB-S
** DVB-S2
** DVB-C
** HDTV
** AUDIO: SRS TruSurround HD sound system


Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
045 525 517
E-mail: swiss-tech@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim