Grundig LED TV 32" FullHD

Shitet nga: SwissTech Electronics 06 Krr 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Produktet tona Jane Origjinale edhe kan 2 Vite GARANCION

https://www.facebook.com/swisstech.electronics


Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Mob: 045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim