Grundig LED TV 49" Smart 3D

Shitet nga: SwissTech Electronics 06 Krr 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Produktet tona jane Origjinale dhe kan 2 Vite GARANCION


Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim