TV Grundig 48 vlx 858 / Ultra HD/3D

Shitet nga: TV Grundig 26 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Grundig
Modeli: Grundig
Shitet TV Grundig 48 vlx 858 në gjendje të rregullt, karakteristikat e tij jan këto:

1.Ultra HD
2. Shpejtësia 800Hz
3.48 inq
4. 3D
5. LiveShare
6. MHL 2.0
7. Bluetooth
8. Smart
9. HD Tipler Tuner
10. Dual Core processor

E shumë operacione të tjera

Vjen me 6 pal syze 3D, ka paketimin e tij, ka Google,youtube të gjitha, çmimi i tij është 700 euro !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim