Komod me tv

Shitet nga: ilir 22 Sht 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES KOMODEN ME TV N GJENDJE TE RREGULLT TV PUNON SHUMM MIR PER ME SHUM INFO KONTAKT 045-517-322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim