Komod per tv

Shitet nga: arben 27 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes komoden per TV asht model i ri e ruajtun para 1 viti e kam ble 300 ndersa qmimi i tanishem 150 fiks. per qmim nuk flas. Dimensionet : 2,35 e gjat ndersa 0,48 e gjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim