LG Cinema 3D Smart+TV 42 inch

Shitet nga: LG 10 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   460 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes LG Cinema 3D Smart+ TV 42 inch me 2 palë syza. Televizori është në gjendje të rregullt, lidhet me Wifi, me internet me LAN, programet në platformën Digital mund të shikohen përmes antenës së thjeshtë, pa internet... Televizori ka dy digitrona: një për TV, kurse 1 për internet... Ndërrim nuk bëj.... Informatat edhe përmes viberit +37744694133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim