Monitor 42 inch thomson

Shitet nga: Burhani 30 Sht 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes monitorin te sa po ardhun nga jasht asht ne rregull punon shum mir shum i pershtatshem per kamera kompjuter eshum sene tjera per mashum thirr 045633540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim