Monitor Sonyy

Shitet nga: Edison 06 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Monitor Sonyy ne gjendje shum te mir teknike i sapo ardhur nga anglia per me punim te sonyyt ska fjal punon perfekt e per me shum informata kontaktoni ne nr e me poshtem flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim